Naše riešenie

Potreby monitorovacieho zariadenia sú u každého odlišné. Naším cieľom je, aby ste mali k dispozícii vždy presne iba to, čo presne potrebujete a neplatili naviac za to, čo nepotrebujete.

Súčasne chceme, aby sa našim klientom dostával vysoký kvalitný štandard v oblasti fleet management systémov, profesionálne služby a aby sme boli schopný vyhovieť aj rôznym individuálnym riešeniam na mieru pri zachovaní príjemných cien.

To sa nám darí vďaka takmer 15 ročným skúsenostiam v obore, ktoré sme schopný implementovať do neustáleho vývoja a zlepšovania našich hardwarových a softwarových riešení.

Na základe týchto skúseností sme Vám schopný poskytnúť kvalitné špičkové riešenie a ceny, ktorým sa iba veľmi ťažko konkuruje.

Jadrom nášho systému sledovania vozidiel sú jednotky Gcom zhromažďujúce prevádzkové parametre, ktoré sú vďaka vstavanému GSM modulu zasielané na server. Odtiaľ sú prístupné oprávneným užívateľom cez webovú aplikáciu RMC.

Napojením sa na už implementovanú zbernicu CAN a bránu FMS alebo OBD získavame všetky dostupné informácie z riadiaceho počítača konkrétneho stroja.

Práve pre tento RMC systém sme vyvinuli kapacitnú sondu CAP04, ktorá je unikátna a je špičkou vo svojej kategórii, čo dokazujú aj testy presnosti. Nie iba spoľahlivosť, ale aj kvalita konštrukcie je tým, čo sondu robí tak jedinečnou. Napríklad stavebné stroje sú veľmi často vystavené ťažkým prevádzkovým podmienkam.  Hlava a telo sondy nie sú z plastu, ale z odolného duralu a jej vnútro je z teflonu – preto je spoľahlivá aj v nepriaznivých podmienkach a nezanáša sa.

Naviac veľkosť sondy prispôsobujeme na mieru za štandardnú cenu, bez akéhokoľvek príplatku.

Kapacitnú sondu CAP04 Vám nikto iný nemôže ponúknuť, pretože je výsledkom vývojového tímu firmy Partner mb a je chránena úžitkovým vzorom pod názvom „Zařízení pro měření hladiny kapaliny v zásobníku 2009-21834 č. 20522″, ktorý schválil Úrad priemyselného vlastníctva v Českej republike.

Inštalácia sondy sa vykonáva na inštalačnú prírubu, väčšinou do pôdorysného stredu nádrže. Inštalácia mimo stred se nastavuje zadaním súradníc umiestnenia sondy.

Poloha umístění kapacitní sondy CAP041 v palivové nádrži.…..Poloha umístění kapacitní sondy CAP041 v palivové nádrži. Umístění mimo střed se zadáním souřadnic.

 Ukážka krádeže paliva pri voľnobehu

Ukázka indikace krádeže paliva při volnoběhu v systému RMC.

Hlava kapacitnej sondy CAP04

Teplomery – Meranie teploty nafty a meranie okolitej teploty minimalizujú vplyv zmien teploty na meraný objem.

Náklon nádrže – Umožňuje dopočítavať objem nafty podľa náklonu stroja. Používa sa k stanoveniu napr. nakládky, vykládky alebo pre zabezpečenie vozidla pred krádežou.

Akcelerácia – Stanovuje pracovnú fázu stroja či jeho náradia a sledovanie vozidla pred krádežou.

Mechanické rázy – Slúži k určeniu pracovnej fázy stroja a jeho náradia, monitoruje napr. okamih nakládky, vykládky a podobne.

Vibrácie – Slúžia k stanoveniu pracovnej fázy stroja alebo jeho náradia, používajú sa k zisteniu typu prechádzaného terénu a k sledovaniu vozidiel pre zabezpečenie stroja pred krádežou.

Ukážka inštalácie CAP04 na MAN TGX 18.540

Ukázka instalace kapacitní sondy CAP04 na MAN TGX 18.540.

 Ukážka inštalácie Gcomu na DAF XF460

Ukázka instalace zařízení Gcom na DAF XF460.